Rold Skov OK

Rold Skov OK

Kalender


Farvekoder:
Fod-O
MTBO
Ungdom
Information
Arrangement
Voksentræning



Tryk her for at se et kort over startsteder

Dato Start-tid Mødested O-kort Banelægger
Hjælper
Bemærkninger
24-08-2017
kl. 17.00 9 - Rebild National Park Walther Rahbek

Voksen-træning Tilmeld dig til Trineniels@gmail.com
26-08-2017
kl.13 - 13:30 18 - Tveden P-plads Rebild Bakker og Rold Vælderskov (1:10000) Arne Møller
Sannie Jacobsen
02-09-2017


Rebild 2 dages
03-09-2017


Rebild 2 dages
07-09-2017
kl.17.00 16 - Store Økssø P-plads Walther Rahbek

Voksen-træning Tilmeld dig til Trineniels@gmail.com
09-09-2017
kl.13 - 13:30 2 - Fruesko P-plads Nørrekov (1:10000) Mette Flyvbjerg
Lars Flyvbjerg
16-09-2017
kl.13 - 13:30 16 - Store Økssø P-plads Mosskov (1:10000)
Carsten Lind Clemmensen
20-09-2017
Låenhus

Nordjysk nat 1
21-09-2017
kl.17.00 9 - Rebild National Park Walther Rahbek

Voksen-træning Tilmeld dig til Trineniels@gmail.com
23-09-2017
kl.13 - 13:30 7 - Rebild Bakker P-plads Rebild Bakker og Rold Vælderskov (1:10000) Trine Friedrich
Michael Niss
27-09-2017
kl. 20.00 Skatskov plantage St. Binderup OK

Nordjysk nat 2
28-09-2017
kl.16.30 9 - Rebild National Park Walther Rahbek

Voksen-træning Tilmeld dig til Trineniels@gmail.com
30-09-2017
kl.13 - 13:30 6 - Møldrupvej - Nordligste P-plads Mosskov (1:10000) Arne Mortensen
Jens Søndergård
04-10-2017
Hammer Bakker syd

Nordjysk nat 3
05-10-2017
kl.16.30 4 - Klubhuset - Mosevej 9 Walther Rahbek

Voksen-træning Tilmeld dig til Trineniels@gmail.com
07-10-2017
kl.13 - 13:30 12 - Røverknolden P-plads Nørrekov (1:10000) Orla Vitting

11-10-2017
Bøgsted

Nordjysk nat
12-10-2017
kl.16.30 Kulturstationen Walther Rahbek

Voksen-træning Tilmeld dig til Trineniels@gmail.com
14-10-2017
kl.13 - 13:30 3 - Havdalspladsen Nørrekov (1:10000) Nicolai Vangsgaard
Casper Holmgaard Jensen
21-10-2017
kl.13 - 13:30 19 - Stabelpladsen, Arden Fællesskov & Mosskov (1:10000) Mariager Fjord OK

Efterårsstafet
28-10-2017
kl.13 - 13:30 15 - Stendalen Rebild Bakker og Rold Vælderskov (1:10000) Helmut Hilden
Helle Buelund
29-10-2017
Nørrekov (1:10000)

Nordjysk dag
04-11-2017
kl.13 - 13:30 Drastrup

Nordjyske klubmesterskaber
11-11-2017
kl.13 - 13:30 17 - Troldeskoven P-plads Rebild Bakker og Rold Vælderskov (1:10000) Minna Hald Andersen
Tina Rolin
18-11-2017
kl.13 - 13:30 4 - Klubhuset - Mosevej 9 Nørrekov (1:10000) Anders Gammelmark
Jan Søe Christiansen
25-11-2017
kl.13 - 13:30 1 - Blåkilde P-plads Nørrekov (1:10000) Lene Flyvbjerg
Søren Flyvbjerg
02-12-2017
kl.13 - 13:30 Thingbæk kalkmine Oplev Krat Otto Møller
Jonna G. Møller
09-12-2017
kl.13 - 13:30 4 - Klubhuset - Mosevej 9 Mosskov (1:10000)

.