Rold Skov OK

Rold Skov OK

Kalender


Farvekoder:
Fod-O
MTBO
Ungdom
Information
Arrangement

Tryk her for at se et kort over startsteder

Dato Start-tid Mødested O-kort Banelægger
Hjælper
Bemærkninger
02-05-2017
kl.16.30 - 17:30 6 - Møldrupvej - Nordligste P-plads Mosskov (1:10000)
Ninna DC/Morten Kappel
Opfølgning på Find vej dag sammen med ungdomstræning
05-05-2017
0 Familietur 5. 6. og 7. maj Grønnegården ved Bryrup Søndag den 7.
Gudenåløbet
Turen er aflyst pga. få tilmeldte
09-05-2017
kl.16.30 1 - Blåkilde P-plads Nørrekov (1:10000)
Mette Byskov/Gry Rauff
Omvendt Følg John
13-05-2017
kl.13 - 13:30 4 - Klubhuset - Mosevej 9 Nørrekov (1:10000) Ole Jensen
Trine Friedrich
Opfølgning på Find vej dag
16-05-2017
kl. 16.30 4 - Klubhuset - Mosevej 9 Nørrekov (1:10000)
Jane TM/Peter Bob
Fin O + Grov O
20-05-2017
kl.13 - 13:30 10 - Rebild Skovhuse Rebild Bakker og Rold Vælderskov (1:10000) Heins Rye Madsen
Anne Rye Madsen
Opfølgning på Find vej dag
23-05-2017
kl. 16.30 9 - Rebild National Park Rebild Bakker og Rold Vælderskov (1:10000)
Carsten/Helle Birk N
Stafettræning
27-05-2017
Naturvandring

30-05-2017
kl. 16.30 11 - Rold Storkro P-plads Rebild Bakker og Rold Vælderskov (1:10000)
Morten K Hansen/Vibeke R
Omvendt korridor
03-06-2017
kl.13 - 13:30 17 - Troldeskoven P-plads Rebild Bakker og Rold Vælderskov (1:10000) Mette Rackham Håkansson
Jane Rackham Håkanssen
06-06-2017
kl. 16.30 10 - Rebild Skovhuse Rebild Bakker og Rold Vælderskov (1:10000)
Jakob M/Mads Kappel
Kurver
10-06-2017
kl.10 Jubilæum 75 år Klubhuset Mosevej 9

Kl. 10-11: O-løb Kl. 11-13: Reception
13-06-2017
kl. 16.30 4 - Klubhuset - Mosevej 9 Nørrekov (1:10000)
Mads Kappel/Nina DC
Postdefinitioner
17-06-2017
kl.13 - 13:30 20 - Bælum Skovpavilion Bælum Allan Reiche
Troels Folmer Andersen
20-06-2017
kl. 16.30 Hanebuen 13 Skørping Nord (1:5000)

Pølsestafet
20-06-2017
kl. 16.30 Hanebuen 13 Skørping Nord (1:5000)

Pølsestafet
24-06-2017
kl.13 - 13:30 19 - Stabelpladsen, Arden Rold Skov Hesselholt Michael Niss

.